Inwestycje

SzczecinStawiamy na stabilność, bezpieczeństwo i pewny zysk. Dlatego wybraliśmy inwestycje w nieruchomości. Doradzamy i pomagamy wybrać optymalne rozwiązanie. Nasi klienci mogą liczyć na wsparcie najlepszych ekspertów we wszystkich kwestiach związanych z zakupem nieruchomości na rynku pierwotnym lub wtórnym.

Dlaczego nieruchomości?

Nieruchomości są bezpieczną formą inwestycji, a także oszczędzania. Nieustanny rozwój i stale zwiększająca się liczba nowych firm, zwiększa zapotrzebowanie na lokale komercyjne i użytkowe. Dodatkowo, jak pokazują badania prowadzone przez GUS, co roku wzrasta liczba kupna i sprzedaży lokali mieszkalnych, a także ich ceny.

Możliwości zainwestowania pieniędzy w nieruchomości jest kilka. Zakup gruntu, mieszkania, domu lub lokalu użytkowego. Inwestować można na rynku pierwotnym lub wtórnym.

Nieruchomość można sprzedać drożej, wynająć osobom prywatnym lub firmom na dłuższy okres, a także krótkoterminowo np. jako sale konferencyjne lub pomieszczenia na eventy. W ostatnich latach na popularności zyskuje także wynajem mieszkań i domów dla turystów.Co kryje w sobie Szczecin?

Rynek nieruchomości w Szczecinie jest bardzo zróżnicowany. Szczecin dynamicznie rozwija się i rozbudowuje, stąd do wyboru mamy nowoczesne lokale z rynku pierwotnego oraz ich zupełne przeciwieństwo - lokale mieszczące się w starych kamienicach, wolnostojące budynki i domy wybudowane przed wojną.

Przedwojenny Szczecin

Potencjał rynku przedwojennych nieruchomości w Szczecinie jest ogromny. Na terenie Szczecina działali niemieccy architekci światowej sławy, tworząc niesamowite kamienice, budynki użytku publicznego, a także wspaniałe domy i wille. Korzystając z ich dorobku, postanowiliśmy stworzyć równie niepowtarzalną możliwość inwestycji, towarzysząc naszym klientom na każdym etapie zakupu lokalu lub domu.

Inwestycje deweloperskie

Rynek pierwotny Szczecina to stale rosnąca liczba nowych inwestycji deweloperskich. Nowoczesne i innowacyjne budownictwo to nie tylko mieszkania, ale także biurowce i lokale użytkowe.

Naszym klientom oferujemy pomoc w zakupie mieszkań i lokali komercyjnych od dewelopera, wspierając ich na każdym etapie zakupu nieruchomości. Dokładnie sprawdzamy każdą z ofert sprzedaży pod względem formalno – prawnym, doradzamy i pośredniczymy w wyborze kredytu, także w przypadku kredytów z programu dopłat Mieszkanie dla Młodych.


Idealna lokalizacja dla przedsiębiorców

Szczecin, stanowi ważny węzeł międzynarodowego handlu. Przebiegające przez miasto szlaki wszystkich rodzajów transportu, czynią je niesamowicie atrakcyjnym dla przedsiębiorców i inwestorów.

Osobom chcącym założyć działalność w Szczecinie oferujemy profesjonalne wsparcie i pomoc w wyborze i zakupie nieruchomości.
Zgodnie z preferencjami klientów, wybieramy najlepszą lokalizację, wielkość oraz funkcjonalność lokalu.
 

Inwestycje deweloperskie

Canvia Logo

Bronowicka 25 A

Zaangażowanie kapitałowe Bronowicka 25 A to mariaż najlepszych trendów architektonicznych z funkcjonalnie zaprojektowaną przestrzenią w której można realizować swoje projekty, prowadzić firmę czy dzielić się doświadczeniem.

 

Awangardowe budynki, wewnętrzne ogrody wraz z terenami zielonymi dopełniają wizję kontekstu urbanistycznego dzielnicy Zachód skierowaną dla aktywnych zawodowo mieszkańców.

 

czytaj dalej
  Canvia Cars - znajdź swój wymarzony samochód