(Symbol CAN00014) DZIAŁKA na SPRZEDAŻPiła, Wawelska 106
Działka na sprzedaż - Piła

Prezentujemy Państwu na sprzedaż nieruchomość gruntową położoną w Pile przy ul. Wawelskiej 106, o łącznej powierzchni 0.3645 ha. Zbywający oświadcza, że jest użytkownikiem wieczystym do dnia 25.04.2096 roku, zgodnie z prawem jednorodnej nieruchomości gruntowej, której właścicielem jest Miasto Piła, stanowiącej działki ewidencyjne 126/36 o pow. 1149 m2 i 126/41 o pow. 2497 m2 obręb Piła 29 oraz właścicielem budynku, stanowiącego odrębny od gruntu przedmiot własności, dla których Sąd Rejonowy w Pile – VI Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę Wieczystą.

Piła jest najbardziej przyjaznym miastem dla biznesu w północno-zachodniej Polsce (źr. Newsweek). Polska Agencja Informacji i Inwestycji Zagranicznych przyznała miastu notę "A" w kategorii atrakcyjności inwestycyjnej (źr. Forbes).

Bezpośrednie otoczenie nieruchomości to obręb Pomorskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej idącej w parze z inwestycjami Gminy Piła. Sąsiedztwo Pilskiego Centrum Handlu Hurtowego, komunikacja miejska (przystanek autobusowy MZK w pobliżu), świetnie rozwiązana infrastruktura drogowa podkreślają doskonały charakter lokalizacji. W odległości ok. 900 m znajduje się węzeł dróg krajowych DK 11 Poznań – Koszalin – Bytom – Katowice i DK10 Lubieszyn - Szczecin – Bydgoszcz – Toruń – Płońsk.

Teren nieruchomości oznaczony w ewidencji gruntów jako działki 126/36 o pow. 1149 m2 i 126/41 o pow. 2497 m2 obręb Piła 29 przeznaczony jest pod funkcje z zakresu:

oznaczenie: P-P, S, U, B
funkcja: przemysłowo-składowa tj. zakłady produkcyjne, przetwórcze, warsztaty naprawcze, bazy transportowe, bazy budowlane, hurtownie, składy mat. budowlanych, opału itp., materiałów masowych, sprzedaż maszyn, urządzeń i środków transportu.
oznaczenie: KSp
funkcja: obsługa komunikacji – stacja paliw (dominanta architektoniczna) z usługami towarzyszącymi typu: myjnia automatyczna, sprzedaż części i akcesoriów samochodowych, mała gastronomia.

Infrastruktura techniczna, zasady uzbrojenia terenu oraz warunki zabudowy i zagospodarowania terenu zostały objęte zmianą miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego miasta Piły zostało wyrażone uchwałą rady miejskiej. Konsultacje z zakresu funkcji, interpretacja aktu prawa miejscowego, warunków zabudowy oraz pozostałych uzgodnień zgodnie z właściwością rzeczową w Starostwie Powiatowym Wydziału Architektury i Budownictwa w Pile.

Pozostałe niezbędne informacje dotyczące nieruchomości gruntowej to:

Lokując swój kapitał w strefie możesz liczyć:

Mając na uwadze prezentowany wachlarz funkcji dedykowanych dla terenu nieruchomości gruntowej zapraszamy do współpracy i złożenia swojej oferty.

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Symbol
CAN00014
Rodzaj nieruchomości
DZIAŁKA
Rodzaj transakcji
SPRZEDAŻ
Rodzaj rynku
WTÓRNY
Cena cena w innych walutach
911 250,00 PLN
Cena za m2
250,00 PLN
Kraj
POLSKA
Województwo
WIELKOPOLSKIE
Powiat
pilski
Gmina
Piła
Miejscowość
Piła
Kod pocztowy
64-920
Dzielnica - osiedle
Wawelska 106
Ulica
Wawelska
Powierzchnia działki
3 645,00 m2
Forma własności działki
UŻ. WIECZYSTE
Udział w działce
CAŁOŚĆ
Czy jest KW
Oferta bezpośrednia!
W przypadku tej nieruchomości nasze biuro pobiera wynagrodzenie tylko od sprzedającego
Pokaż więcej

Doradca odpowiedzialny za ofertę

Leszek Czarniecki

Zapytaj o ofertę