(Symbol CAN00015) DZIAŁKA na SPRZEDAŻJakubów,
Działka na sprzedaż - Jakubów

Gmina Jakubów położona jest w środkowej części Wysoczyzny Kałuszyńskiej, która znajduje się na Nizinie Południowo-Podlaskiej. Jakubów leży na północ od szlaku komunikacyjnego Warszawa – Siedlce, w odległości 53.5 km od Warszawy, 45 km od Siedlec, 9.4 km od Mińska Mazowieckiego. Świetna lokalizacja łącząca ciszę i spokój. W pobliżu węzeł drogowy Jakubów, obwodnicy Mińska Mazowieckiego, pierwszego odcinka autostrady A2 na wschód od Warszawy.

Zbywający oświadcza, że jest właścicielem jednorodnej nieruchomości gruntowej, stanowiącej działkę ewidencyjną nr 1128, pow. 889 m2, obręb 0008 Jakubów, dla której Sąd Rejonowy w Mińsku Mazowieckim V Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą Kw. nr SI1M/00124219/8. Działka geodezyjna nr 1128 jest niezabudowana. Dostęp do drogi publicznej zapewniono przez ustanowienie nieodpłatnie i na czas nieokreślony każdoczesnym właścicielom działki nr 1128 służebności gruntowej polegającej na prawie przechodu i przejazdu przez działki obciążone oraz umieszczenia sieci i instalacji dla dostarczania urządzeń infrastruktury technicznej niezbędnych do całkowitego uzbrojenia działki.

Dla terenu obejmującego działkę nr 1128 nie istnieje uchwalony miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego, a teren, na którym znajduje się działka objęty jest ostateczną decyzją o warunkach zabudowy, wydaną przez Wójta Gminy Jakubów. Decyzja obejmuje budowę budynku mieszkalnego jednorodzinnego parterowego z poddaszem użytkowym lub do dwóch kondygnacji wraz z infrastrukturą techniczną.

Warunki i zasady zagospodarowania terenu oraz jego zabudowy:

  • wielkość pow. zabudowy w stosunku do pow. działki nie może przekroczyć 30%,
  • obowiązuje przednia linia zabudowy min. 6,0 m od granicy działki z drogą wewnętrzną,
  • szerokość elewacji frontowej maks. 18,0 m,
  • wysokość do kalenicy maks. 10,0 m, dach dwuspadowy lub wielospadowy (przestrzennie kształtowany) o kącie nachylenia do 45 stopni.

Konsultacje z zakresu funkcji, interpretacja aktu prawa miejscowego, warunków zabudowy oraz pozostałych uzgodnień zgodnie z właściwością rzeczową w Urzędzie Gminy Jakubów Referat Inwestycji ds. Gospodarki Przestrzennej.

Pozostałe niezbędne informacje dotyczące nieruchomości gruntowej to:

  • dla w/w nieruchomości gruntowej oznaczonej w ewidencji gruntów i budynków jako działka nr 1128 obręb Jakubów, Gmina Jakubów nie posiada planu rewitalizacji zgodnie z ustawą o rewitalizacji z dnia 09 października 2015 r. (Dz.U. z 2015 r., poz. 1777) – zaświadczenie Urząd Gminy Jakubów IN.6727.2.111.2017.ZM
  • teren nieruchomości gruntowej oznaczonej w ewidencji gruntów i budynków jako działka nr 1128 obręb Jakubów nie stanowi lasu w rozumieniu art. 3 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach (t.j. Dz. U. 2015 r. poz. 2100 ze zmianami.) i nie są objęte uproszczonym planem urządzenia lasu ani decyzją określającą zadania z zakresu gospodarki leśnej – zaświadczenie Starosta Miński WS.6163.782.2017
  • warunki zabudowy i zagospodarowania terenu – decyzja Wójt Gminy Jakubów IN.6730.33.2014.ZM

Zapraszamy serdecznie do kontaktu i złożenia oferty. We wszystkich formalnościach pomogą Państwu oczywiście nasi doradcy, którzy z przyjemnością odpowiedzą na każde pytanie.

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Symbol
CAN00015
Rodzaj nieruchomości
DZIAŁKA
Rodzaj transakcji
SPRZEDAŻ
Rodzaj rynku
WTÓRNY
Cena cena w innych walutach
160 020,00 PLN
Cena za m2
180,00 PLN
Kraj
POLSKA
Województwo
MAZOWIECKIE
Powiat
miński
Miejscowość
Jakubów
Powierzchnia działki
889,00 m2
Oferta bezpośrednia!
W przypadku tej nieruchomości nasze biuro pobiera wynagrodzenie tylko od sprzedającego
Pokaż więcej

Doradca odpowiedzialny za ofertę

Leszek Czarniecki

Zapytaj o ofertę